25.10.2015, kategorie: Aktuality

Materiální sbírka pro uprchlický tábor

prodlouženo do 3.11.2015

Dlouhé týdny tráví v uprchlickém táboře Bělá – Jezová lidé prchající před válkou a politickou nestabilitou. V táboře za žiletkovým plotem čekají s dětmi na rozhodnutí, aby mohli pokračovat ve své cestě dále do Západní Evropy. Při zadržení přichází o peníze i své důležité osobní věci (beseda o aktuální situaci v uprchlickém taboře bude v úterý 3.11. od 19h na obecním úřadu v Tuchoměřicích). V této sbírce dáváme dohromady věci, které mohou lidem v táboře dny bez naděje a bez svobody aspoň trochu zlidštit. Více zde.

Celý článek ...

12.10.2015 18:00, kategorie: Aktuality

"Práce jako na kostele"

Nová podlaha pod lavicemi v kostele sv. Víta, dva nátěry bílé barvy v pokoji "Korint", posekaná tráva na terasách, sedm bedniček ořechů, vyžehlené polstáře, opravená prádla, nábytek ze dvora odvezen, umytá okna... a posílené přátelství. Srdečně děkujeme všem farníkům, obyvatelům vesnice nebo přátelům, kteří nám pomohli. Bez vás by to nebylo možné.

01.10.2015, kategorie: Aktuality

Pozor změna!

Pondělí 5.10.: mše sv. bude v 8:00

Pondělí 5. října: mše sv. v kostele sv. Víta v Tuchoměřicích bude v 8h (a ne v 12h jako obvykle). Děkujeme za pochopení.