24.02.2018, kategorie: Aktuality

Pastýřský list kardinála Dominika Duky

výzva ke studiu na teologických fakultách

Do konce února 2018 se můžete přihlásit ke studiu na pražské katolické teologické fakultě (KTF UK), která zájemcům nabízí vzdělání v oblasti katolické teologie, aplikované etiky, dějin umění a evropské kultury. Je možno si vybrat mezi denní či dálkovou formou studia. Kardinál Dominik Duka o tom napsal pastýřský list, který máte ke stažení.

16.02.2018 11:30 [pátek], zveřejněno: 15.02.2018, kategorie: Aktuality

Pohřeb Toníčka Svobody

Pátek 16.2 - 11h30 - Tuchoměřice - Kostel sv. Víta

S vírou ve vzkříšení vám oznamujeme, že Toníček Svoboda odešel z tohoto světa 9. února 2018 ve věku 28 let. S Toníčkem se rozloučíme a poděkujeme Bohu za dar jeho života v pátek 16. února v 11,30h v kostele sv. Víta v Tuchoměřicích. Po mši svaté bude uložen do rodinného hrobu na hřbitově v Tuchoměřicích.

Jan a Klára, rodiče (Jan je jáhen v naší farnosti),

Jáchym s rodinou, Štěpán, Benjamin, bratři

14.02.2018, kategorie: Aktuality

Poselství papeže k postní době

"Protože se značně rozmůže nepravost, ochladne u mnoha lidí láska"

Papež František napsal poselství k postní době: "Protože se značně rozmůže nepravost, ochladne u mnoha lidí láska". Je to text, který může nám pomoci vstoupit do této doby správným (duchovním) způsobem. Dáme ho vám k dispozici. Celý článek ...

10.02.2018 17:00 [sobota], zveřejněno: 06.02.2018, kategorie: Aktuality

Koncert "Máme rádi Händela"

sobota 10. února - 17h - Tuchoměřice - kostel sv. Víta

V sobotu 10. února v 17h bude koncert v kostele sv. Víta v Tuchoměřicích. V programu bude výběr z krásných Händelových Německých árií a instrumentální skladby dalších barokních skladatelů. Účinkují Veronika Kalivodová (soprán), Darina Jašíková (housle), Pavel Drbal (viola da gamba) a Lucie Nováková (cembalo, varhany).