30.04.2022, kategorie: Aktuality

Slova biskupů k Neděli Dobrého pastýře

Biskupové Čech, Moravy a Slezska napsali věřícím Slovo k Neděli dobrého pastýře, kterou bude církev slavit příští neděli. Připomínají, že tato neděle je již tradičně spojována s modlitbami za nová povolání ke kněžství a k zasvěcenému životu a že ji předchází už od zítra týden modliteb za duchovní povolání. Vyzývají mladé lidi, aby neodporovali volání, kterým je Pán přitahuje a všechny věřící, aby se na tento úmysl intenzivně modlili. Plné znění tohoto Slova najdete ke stažení.

14.04.2022 [čtvrtek] - 17.04.2022 [neděle], zveřejněno: 11.04.2022, kategorie: Aktuality

Velikonoce ve farnosti

obřady velikonočního tridua

Obřady velikonočního tridua ve farnosti budou v kostele sv. Víta v Tuchoměřicích ve čtvrtek v 18h30, v pátek v 18h a v sobotu (velikonoční vigilie) od 21hV neděli bude mše sv. v 9h ve Středoklukách a v 10h30 v Tuchoměřicích (ve Středoklukách bude s požehnáním pokrmů). Všechny tyto informace najdete na letáčku ke stažení. Celý článek ...