25.02.2024, kategorie: Aktuality

Farní obnova

Příští neděli 10. března Vás zveme na farní obnovu, v klášteře v Tuchoměřicích. Začne kolem 12.00 hod s občerstvením v jídelně. Bude to švédský stůl, který bude bohatý podle toho, co každý z nás přinese, prosíme přineste nejenom zákusek, ale také slané jídlo. Farnost se postará o nápoje. Po občerstvení bude program zvlášť pro děti. Dospělí se setkají na duchovní čas. Hostem bude František Drozd, který je jáhnem a dobrovolník v pastoraci ve vězeňství. Bude mluvit o smyslu a procesu obracení, smíření a přijetí milosrdenství pro každého člověka, a také zvlášť pro lidí, s kterými je  v kontaktu ve vězení. Vězní a jejích vnitřní cesta zpracovaní zločinu, může být pro nás inspirativní pro naší vlastní cestu k obrácení a smíření. Konec programu bude mezi 14.30 a 15.00 hod. nejpozději. Příspěvek je dobrovolný. Budeme rádi, že nám na závěr pomůžete uklidit. Prosíme o vaši přihlášky do pondělka, zítra 4.3. na emailovou adresu farnosti: farnost0221@gmail.com.